Катерина Цвєткова та її магія: як ефірні олії змінюють життя

Катерина Цвєткова – це видатний лікар, кандадит медичних наук, автор наукових праць і власних методик профілактики і лікування хвороб засобами гемеопатичної аромотерапії. Після тривалих досліджень, наукових розробок та експериментів, Катерина Цвєткова створила власний бренд ефірних натуральних олій найвищої якості та стала офіційний амбасадором бельгійського бренду PRANARÔM в Україні.

Гомеопатична ароматерапія: користь, напрямки, механізм дії

Загалом історія гомеопатичної аромотерапії як напрямку медицини має більш ніж двохсотлітню історію. Наприкінці ХХ століття тандем доктора медичних наук Катерини Цветєвої із Lilian Terry із ПАР дав потужний поштовх галузі6: поєднавши базову, ефірну олії та гомеопатичні потенції вони створили продукт із блискучою ефективністю. Це доведено рядом клінічних та лабораторних досліджень. Їх посилені ефірні олії результативно діють не лише на шкіру, а й на весь організм в цілому. Вони мають широкий спектр дії, в залежності від обраних компонентів мають антистресову, протизапальну, знеболюючу дію, лікують хронічні хвороби дихальної, травневої, репродуктивної системи, посилюють імунний захист організму, покращують розумову діяльність тощо.

Поставки ефірних олій Пранаром в Україну на вигідних умовах

Пранаром – це якісні бельгійські рослинні продукти для здоров’я, краси і тіла. Обрати та замовити ефірну олію ви можете на сайті https://www.ktshealthline.com. Це офіційний сайт Катерини Цвєткової, яка є амбасадором бельгійських ефірних олій в Україні. У лінійці їх представлено більше 20 видів: лимон, лайм, лемонграс, герань, дерево Хо, грейпфрут, м’ята тощо. Серед головних переваг ефірних олій PRANARÔM відзначимо:

  • 100% натуральний склад;
  • Найбільш цінні з точки зору корисних властивостей види рослинних есенцій;
  • Можливість використання олій окремо чи створення комплексів із них;
  • Універсальність у застосуванні: для інгаляцій, у поєднанні із базовими оліями для масажу, додавання краплі на шкіру тощо;
  • Безпечність, гіпоалергенність (за виключенням індивідуального неприйняття окремих компонентів, простими словами – алергії на певну рослину);
  • Доступна вартість.

Обрати і оформити замовлення на якісні ефірні олії з Бельгії чи авторські продукти доктора Катерини Цвєткової ви можете просто зараз. Доставка у будь-яку точку України займає всього кілька робочих днів.

Категории: Это интересно

Комментарии закрыты.

Рубрики