Неймовірні обручки для вашого весілля

обручки

Обручка — не просто каблучка. Ця прикраса має особливий сенс: її надівають на знак кохання, вірності, чистоти намірів. Крім того, її носять постійно, тому і вимоги до обручок зовсім інші, ніж до інших каблучок. Додайте до цього прикмети, повір’я, вірування — ось вам і складнощі вибору. Добре, що зараз ви можете обрати оригінальні обручки, саме такі, про які давно мріяли, які хотіли та які розкажуть про ваш смак, вподобання, стиль. Про них ми і спробуємо розповісти нижче. А після обов’язково зайдіть у каталог Золотого Віку, щоб вибрати ідеальну пару.

Оригінальні обручки: що це?

Щоб стало зрозуміліше, почнемо з класичних прикрас — більшість ваших батьків носять саме такі обручки. Це гладенький обідок з червоного золота без нічого зайвого. І цьому можна знайти пояснення:

  • це найбільш зручний аксесуар, який не заважає у повсякденних справах,

  • згідно прикметам, якщо подружжя носить гладенькі обручки, то і життя у них буде складатися гладко.

Зараз же все менше людей довіряють забобонам. І у цьому є сенс: те, як складеться ваше подружнє життя, не залежить від металу, декору, каменів.

Оригінальні та незвичайні обручки — це весільні прикраси з інкрустацією, гравіруванням, поєднанням кількох кольорів металу, вставками кераміки, алмазною гранню, чорнінням, ажурними елементами. Загалом, це ті прикраси, які відрізняються від звичної класики. Для найсміливіших та найекстравагантніших пар є фантазійні пропозиції: обручки у вигляді вінків з листя, гілок дерева, з поверхнею, обробленою фактурно. Часто такі моделі недешеві, тому оригінальність можна виміряти ще й грошима: що незвичніша ваша ідея, тим більше доведеться викласти за пару.

Які оригінальні обручки вибрати?

Гонячись за оригінальністю, варто не забувати головного: каблучку ви будете носити щодня: чи буде зручно виконувати повсякденні задачі (друкувати, доглядати за дитиною, керувати авто)? чи пасуватиме до вашого стилю, дрес-коду? наскільки загалом вам буде зручно носити прикрасу?

Серед незвичайних, цікавих моделей обручок можна підібрати те, що ідеально підійде для повсякденного носіння та при цьому виглядатиме оригінально:

  • обручка з доріжками каменів, які ніби втоплені у метал,

  • прикраси з алмазною гранню, яка імітує шорстку поверхню або грані каменів,

  • моделі з ажурними вставками,

  • обручки зі вставками кераміки — чорними, білими, червоними,

  • каблучки з етнічними мотивами,

  • аксесуари з узорами.

Навіть серед каблучок “Спаси та Збережи” є оригінальні варіанти. Наприклад, з об’ємним написом-молитвою.

Категории: Это интересно

Комментарии закрыты.

Рубрики