Національна збірна України з футзалу здобула перемогу над Португалією у дружньому матчі: відео

Збірна Української держави з футзалу продемонструвала свою високу майстерність у матчі проти команди Португалії, обігравши чинних чемпіонів Європи та світу з рахунком 6:3 на товариському міжнародному турнірі.

Про це повідомляє MigNews, посилаючись на Асоціацію футзалу України.

Українська збірна не гаяла часу і вже на 7-й хвилині першого тайму відкрила рахунок завдяки влучному удару Андрія Мельника. Його несподіваний постріл застав португальських суперників зненацька, не давши їм змоги перегрупуватися. Не минуло й шести хвилин, як на 13-й хвилині, українці зуміли подвоїти свою перевагу.

Капітан збірної Петро Шотурма здійснив потужний удар з-за меж поля, після якого м'яч влучив у ворота Португалії, відскочивши від їхнього голкіпера. Ця подія мала особливе значення для Шотурми, адже вона співпала з його 100-ю грою у складі національної збірної.

На 16-й хвилині Шотурма відзначився другим голом, оформивши дубль і підтвердивши свою високу майстерність. Іншим не менш видатним гравцем першого тайму став український воротар Олександр Сухов, який відбив два дабл-пенальті, зберігши лідерство української команди. Його надійна гра у воротах стала вирішальним моментом для підтримки тиску на суперників і збереження переваги.

У другій половині матчу обидві команди продемонстрували високу інтенсивність гри, забивши по три м'ячі кожна. Серед українських гравців відзначилися Ігор Чернявський, Назар Швед і Микола Микитюк, які своїми влучними ударами забезпечили перевагу команди на полі. Ці голи стали результатом злагодженої командної роботи та тактичної підготовки під керівництвом Олександра Косенка.

Фахівці також поділилися важливою інформацією про Паралімпійські ігри 2024 року.